مرسلون

گروه تبلیغی دعوت برتر

گروه تبلیغی دعوت برتر

 

گروه دعوت برتر از سال 1391 به صورت غیر رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. تولد گروه با فعالیت در شبکه نوپای google plus شکل گرفت. 

به مرور زمان و در سالهای 1392 دامنه فعالیت ها به شبکه تصویر محور اینستاگرام مبتنی بر پلتفرم های اندرویدی، گسترش یافت. در اواخر سال 1392 تا سال 1393 فعالیت چشمگیر در شبکه اجتماعی فیسبوک بروز پیدا کرد. و با توجه به خلا های مورد نیاز در شبکه های اجتماعی کلان دیگر مانند تویتر، از سال 1393 به بعد این فعالیت ها علاوه بر پلاس و اینستاگرام و فیس بوک، شامل شبکه اجتماعی گسترده تویتر نیز شد.... در کنار این فعالیت ها، اعضای گروه به صورت پراکنده در برخی نرم افزارهای مشابه مبتنی بر پلتفرم اندروید (مانند واتس اپ و وایبر و تانگو و...) و همچنین شبکه های مجازی تحت وب مانند لنزور و کلوپ فعالیت داشتند. هم اکنون چهارشبکه اصلی فیسبوک و اینستاگرام و تویتر و گوگل پلاس جزو حیطه های مهم کاری تیم هادیان بصیر به شمار می رود.

اهداف گروه

به صورت خلاصه: تبلیغ دین مبین اسلام و پاسخ به شبهات روز در فضای مجازی و ارائه مسیر سیاسی نظام جمهوری اسلامی ایران مطابق با اهداف و نظرات مقام معظم رهبری.

  1. فعالیت در شبکه های اجتماعی مانند Facebook  و Google plus  و  Instagram  و  با اولویت Twitter   در اولویت دوم موسسه قرار خواهد داشت.
  2. تعریف و تبلیغ محتوای دین اسلام برای مخاطبین ایرانی و غیر ایرانی و بستر سازی مناسب برای پاسخ به سوالات و شبهات از سراسر جهان.
  3. شناسایی شبکه های ضد دینی و آی دی هایی که صرفا جهت شبهه پراکنی ایجاد شده و در شبکه های مجازی مشغول به فعالیت هستند و ارائه راهکارهای مناسب برای مقابله با آنها.
  4. ارائه پاسخ های مدون و مرتب به شبهات ارسالی در شبکه های مجازی که پیرامون دین اسلام و انقلاب اسلامی ارائه می شود.
  5. ایجاد ارتباط با مسلمانان خارج از کشور و شناسایی آنها و همکاری دورادور و تامین محتوای مناسب دینی برای آنها.
  6. حرکت های منظم و منسجم و برنامه ریزی شده و همسوی مذهبی و علمی در فضای شبکه های مجازی و همسوسازی اهداف در بازه های زمانی مختلف.
  7. ارسال اخبار و سیاست های داخلی بر محور سخنرانیهای مقام معظم رهبری. تاسیس بخش خبری برای تزریق اخبار ایران در شبکه های اجتماعی با توجه به سانسور خبری درکشورهای گوناگون.
  8. شناسایی پتانسیل های مذهبی و دینی در شبکه های مجازی و جذب آنلاین آنها و جهت دهی و همگام سازی میان آنها به عنوان نیروها و بازوهای موسسه.

 

استفاده از مطالب این سایت در راستای ترویج دین مبین اسلام بلامانع می باشد.