مرسلون

بی‌حجابی و انحرافات جنسی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

020101 بی‌حجابی و انحرافات جنسی

در حال حاضر چه اندازه انحرافات و پیوندهای نامشروع جنسی در جامعه رخ می‌دهد؟ آیا بی‌حجابی زنان در آن نقش اساسی ندارد؟ آیا زن بی‌حجاب و بی‌بندوبار، بند حیا را در مردها پاره نمی‌کند؟ و آیا مردهای شهوت‌پرست را برای اشباع نامشروع غرایزشان به دنبال خود جلب نمی‌کند؟

آیا جواهرفروشی، طلا و جواهراتش را کنار خیابان رها می‌کند تا مورد دستبرد سارقین قرار بگیرد؟! اما زن بی‌حجاب این‌گونه است و چه‌بسا ممکن است، عفت و دامنش مورد دستبرد بلهوسان قرار بگیرد!

بد نیست در این زمینه بر واقعیاتی چند از جوامع غربی نظر بیفکنیم: یک قاضی آمریکائی به نام (لندسی) اظهار می‌دارد که: 45% از دوشیزگان دبیرستان‌های مختلف پیش از فارغ‌التحصیل شدن بی‌عفت می‌شوند و این نسبت در مراحل آموزش عالی بالاتر هم می‌رود؛ چنانکه آمارهایی که از کیف‌های دختران مدارس در انگلستان گرفته‌شده نشان می‌دهد که 80% آنان قرص منع حاملگی به همراه خوددارند و این گویای این واقعیت است که آن‌ها به‌خودی‌خود برای انجام اعمال منافی عفت و فسادهای اخلاقی در همان لحظات نخستین آمادگی داشته و حاضرند به اولین درخواست نامشروع پاسخ مثبت بدهند و برای فرار از مشکلات سنگینی که بی‌عفتی برایشان به وجود می‌آورد، این قرص‌ها را با خود حمل می‌کنند؛ و بالأخره کشف حجاب در حوادث تجاوز به عنف، کشتن و جنایاتی از این قبیل نقش مهمی را ایفا کرده و می‌کند.

روزنامه انگلیسی (گاردین) اظهار می‌دارد: گزارش‌های پلیس آمریکا به بالا رفتن جنایات و تجاوز به عنف اشاره می‌کند؛ مثلاً در واشنگتن به تنهائی به‌طور نسبی هر پانزده دقیقه یک تجاوز به عنف به وقوع می‌پیوندد و در حقیقت مظاهر بی‌عفتی که در آمریکا پخش می‌شود، اثر زیادی در ازدیاد تجاوزهای نامشروع جنسی داشته و خیلی اوقات به علّت عدم آمادگی دختر و ممانعت از تسلیم خود، جنایت قتل رخ می‌دهد!

اطلاعات تکميلي

  • قالب تولید: متن کوتاه
  • مخاطب: عمومی
  • قالب های محتوا: تولیدی
  • محیط انتشار: سایت
  • سطح قالب: سطح ب
  • قالب انتشار: مناسب جهت انتشار در «شبکه های اجتماعی»
خواندن 65 دفعه
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
استفاده از مطالب این سایت در راستای ترویج دین مبین اسلام بلامانع می باشد.