مرسلون

سردار سلیمانی، سردار دل ها

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

11304800_545_Copy سردار سلیمانی، سردار دل ها

پس از شهادت سردار شهيد حاج قاسم سليمانی اتفاقات سترگي در كشور و منطقه به وقوع پيوست.

اتفاقاتی چون خروج جمهوری اسلامی ايران از معاهده برجام و يا صدور حكم خروج نيروهای نظامی آمريكايی از كشور عراق توسط مجلس آن و تشيع جنازه پرشور و عظيم اين سردار بزرگ و جناب ابو مهندس و يا انتقام سخت نيروهای نظامی كشور از ایالات‌متحده و شكستن سيطره و ابهت نظامی آمريكا برای چندمين بار توسط نيروهای انقلابی جمهوری اسلامی ايران.

اما از نظر نگارنده در پي اين اتفاقات يك واقعه عظیم‌تری نيز نمايان شد كه شايد می‌توان گفت اين مسئله كم از تمامی اين اتفاقات مبارك نداشت.

بدين بيان كه در كشور ما با توجه به اختلافات سياسی و جناح‌بندی‌های مختلف در رابطه با ارتباط و تعامل با كشور آمريكا نظرات مختلفی ارائه می‌شد كه اختلاف اين نظرات را می‌توان در شناخت متفاوت از كشور آمريكا و مسئولين آن ارائه نمود؛ چرا كه هر شخصی با توجه به ديدگاه و شناختش يك ديپلماسی مختلف را با اين كشور موردقبول می‌دانست.

عده‌ای ایالات‌متحده را دوست می‌دانستند وعده‌ای دشمن، عده‌ای دم از سازش و مذاكره می‌زنند و عده‌ای دم از مقاومت و ايستادگی و تكيه به خود؛ لذا در اين شرايط اختلاف و تضارب آرايی قابل‌توجهی بين سياسيون به وقوع می‌پیوست كه پس از ترور ناجوانمردانه اين سردار غيور توسط حكومت منحوس ایالات‌متحده بالاخره به فرموده مقام معظم رهبری دست چدنی آشكار گشت.

و آمريكا روی گرگ صفتانه خود را آشكار نمود؛ لذا پس از اين رخ‌نمایی بر همگان معلوم گشت كه دشمن هميشه در حال ضربه زدن و دشمنی است؛ اما گاهی چهره دوست غم‌خوار را به خود می‌گیرد و گاهی چهره اصلی خود را نمايان می‌کند و از پشت خنجر می‌زند.

اين مسئله كه جوانان انقلاب اسلامی كه آينده اين كشور قرار است به دست آنان رقم می‌خورد دشمنان اصلی خود را بشناسند و ابزارهای دشمنی و ضربه زدن آنان را ادراك كنند و بتوانند پاسخ محكمی به آنان بدهند، مسئله بزرگی بود كه سردار سليمانی با شهادت خويش اين مطلب را براي جوانان اين مرزوبوم یادآور شد و مردم كشور عزيزم ايران را به اتحاد عظيمی رسانيد كه آمريكا دشمن سرسخت تمدن نوين انقلاب اسلامي ايران است.

اطلاعات تکميلي

  • قالب تولید: متن کوتاه
  • مخاطب: عمومی
  • قالب های محتوا: تولیدی
  • محیط انتشار: سایت
  • سطح قالب: سطح ب
  • قالب انتشار: مناسب جهت انتشار در «شبکه های اجتماعی»
خواندن 7 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: « علم در ثریا فتح مکه تا کاخ سفید »
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
استفاده از مطالب این سایت در راستای ترویج دین مبین اسلام بلامانع می باشد.