مرسلون

عکس العمل قدرتمند

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

157856696040367600_Copy عکس العمل قدرتمند

یکی از شاخصه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی استکبارستیزی است؛ بنیان‌گذار انقلاب اسلامی، امام راحل همواره ملت ایران را به این راه خطیر دعوت می‌نمود و قدرت پوشالی آمریکا را در دید ملت ایران ضعیف جلوه می‌داد و الحق نیز همین بود؛ امام راحل می‌فرمود ما آمریکا را زیر پا می‌گذاریم.

رهبر عزیز انقلاب نیز همان راه را با قوت ادامه می‌دهند و همواره ملت ایران را به مقاومت در برابر آمریکا دعوت می‌نمایند؛ معظم له در بیانیه گام دوم با اشاره به قدرت یافتن ایران در برابر آمریکا و ائتلاف آمریکا برای ضربه زدن به ایران آورده است: البته باز هم در رویارویی، شکست می‌خورد.

پاسخ قاطع و تمام‌کننده ایران در هدف قرار دادن پایگاه آمریکا در عراق و عمل نکردن سیستم‌های راداری آن پایگاه تروریستی، نشان از قدرت پوچ و پوشالی آمریکا دارد؛ عکس‌العمل انفعالی آن‌ها بعد از این ضربه محکم و سخت (چه در بعد نظامی و چه سیاسی)، این آیه قرآن را فراروی انسان قرار می‌دهد: بَأْسُهُمْ بَیْنَهُمْ شَدیدٌ تَحْسَبُهُمْ جَمیعاً وَ قُلُوبُهُمْ شَتَّى‏ (1): دلاورى آنان میان خودشان شدید است [ولى از رویارویى با شما می‌ترسند]، آنان را متحد و همدست می‌پندارى درحالی‌که دل‌هایشان پراکنده است. مگر می‌شود که پایگاه آمریکایی‌های تروریست در حال آماده‌باش صد درصد بوده باشد؛ ولی سیستم‌های راداری آن پایگاه مجهز، عمل‌نکرده باشد؟ این نیست مگر «وَ قَذَفَ فی‏ قُلُوبِهِمُ‏ الرُّعْب‏ (2): و در دل‌هایشان رعب و ترس افکند. سربازان آماده ولی هراسان آمریکا در پایگاه عین الاسد، گویا غافلگیر شده‌اند و چنان وحشتی سرتا پای آن‌ها را گرفته است که در عین آمادگی، فرصت هیچ واکنشی را نداشته‌اند؛ مثل دروازه‌بانی که از خوردن گل شوکه می‌شود و سر جای خود میخکوب می‌شود و فقط توپ را نظاره می‌کند که… .

ما برای چندمین بار ثابت کردیم که آمریکا را زیر پا گذاشتیم؛ این مهم باید برای جوانان گام دوم انقلاب جای هیچ شک و شبهه‌ای باقی نگذارد که آمریکا، یک قدرت پوشالی است و به‌شرط ایستادگی و مقاومت، زیر پا له خواهد شد؛ مقاومتی که برخاسته از خون پاک سردار سلیمانی و یارانش بود.


پی‌نوشت:
1) حشر، آیه 14
2) احزاب، آیه 26

اطلاعات تکميلي

  • قالب تولید: متن کوتاه
  • مخاطب: عمومی
  • قالب های محتوا: تولیدی
  • محیط انتشار: سایت
  • سطح قالب: سطح ب
  • قالب انتشار: مناسب جهت انتشار در «شبکه های اجتماعی»
خواندن 33 دفعه
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
استفاده از مطالب این سایت در راستای ترویج دین مبین اسلام بلامانع می باشد.