مرسلون

مالک منصف و مستاجر با تقوا

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

با شروع تعطیلی‌ها برای کنترل شیوع ویروس کرونا کم نبودند مغازه‌دارانی که با اجاره‌های چندمیلیونی مجبور بودند درب مغازه‌هایشان را ببندند.

امام جماعت محله ما تعریف می‌کرد بعد از چند هفته‌ که از تعطیلی بازار گذشته بود و تصمیم بر آن شده بود که در حد توان به کسانی که شغل خود را به خاطر کرونا از دست داده‌اند و از کار بی‌کار شده‌اند کمکی شود یکی از دوستان با من تماس گرفت و از مستأجر خود که مغازه‌دار است و با شروع این وضعیت احتمال می‌داد برای تأمین مخارج زندگی‌اش به مشکل برخورده است خبر داد.

بعد از با خبر شدن با مستأجر تماس گرفتم و از کمکی که بنا داشتیم در اختیار مشاغل متضرر بگذاریم خبر دادم و ایشان هم قبول کردند.

بعد از چند روز که بسته‌ها به دستمان رسید ناگهان پیامکی از طرف مغازه‌دار ارسال شد که باعث خوشحالی من شد چرا که فهمیدم روحیه عزت و آبرومندی و همدردی و کمک به دیگران هنوز در بین مردم وجود دارد و این همه مشکلات هنوز باعث نشده مردم خدای خود را فراموش کنند و تنها به فکر پر کردن جیب خودشان باشند.

پیام مغازه‌دار

سلام خسته نباشید حاج آقا تماس گرفتم خدمتتان جواب ندادید.

لطف کنید زحمت نیفتید هر چه فکر می‌کنم واجب‌تر و نیازمندتر از ما خیلی‌ها هستند، به لطف خدا ما در مضیقه نیستیم و روزگارمان می‌گذرد. بهتر است بسته را به خانواده دیگری بدهید.

بی‌نهایت سپاسگزارم از زحمات شما

اطلاعات تکميلي

  • قالب تولید: داستان
  • مخاطب: عمومی
  • قالب های محتوا: تولیدی
  • محیط انتشار: شبکه های اجتماعی
  • سطح قالب: سطح ب
  • قالب انتشار: مناسب جهت انتشار در «شبکه های اجتماعی»
خواندن 42 دفعه
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
استفاده از مطالب این سایت در راستای ترویج دین مبین اسلام بلامانع می باشد.