مرسلون

نرم افزار اندروید ره توشه راهیان نور

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

 نرم افزار اندروید ره توشه راهیان نور  

|

توضیح :

کتاب ره توشه راهیان نور محرم الحرام ویژه برادران و خواهران مربوط به سال ۱۳۹۶، در شماره های ۱۵۴ و ۱۵۵، از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر و نسخه دیجیتالی آن هم در پژوهان برای بهره بردای مخاطبان عرضه شد.

در این شماره ها، با توجه به محتوای مهارتی و با محوریت قیام اباعبدالله الحسین (ع) مقالاتی با عناوین زیر به چاپ رسیده است : کرامت و عزت انسانی از نگاه امام حسین، بخشش و ایثار و عبادت و بندگی در سیره حسینی، معرفی شخصیت و جایگاه امام سجاد و حضرت ابوالفضل العباس.

در شماره های ۱۵۴ و ۱۵۵ ره توشه راهیان نور، ویژه محرم ۱۳۹۶، همچنین اهتمام به مسائل روز جامعه همچون موضوع پیشرفت ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف و بحث اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و اشتغال، از جمله محورهای مهم و اساسی می‌باشد که در این اثر به آنها پرداخته شده است.

در مقدمه این کتاب آمده است: عاشورای حسینی، پیوسته همچون خورشید فروزان بر تارک انسانی و اسلامی می‌درخشد و جان آزادگان و حق‌جویان را روشنی می‌بخشد؛ چه اینکه سالار و سرور شهیدان امام حسین ندای عزت و آزادگی را در جهان طنین‌افکن ساخته و راه اسلام ناب را فراسوی راهیان نور گشوده است. کتاب ره‌توشه محرّم‌الحرام ۱۴۳۹ق  مشتمل بر نکات کاربردی و مطالب مفیدی است که مبلّغان گرامی می‌توانند در امر تبلیغ از آنها بهره‌مند شوند.

در این کتاب گروهی از پژوهشگران حوزوی ضمن بررسی نیازهای فرهنگی دینی جامعه موضوعاتی را پس از بررسی و جمع بندی مشخص می کنند تا محتواهای مناسب با این موضوعات تهیه و در اختیار مبلغان قرار گیرد. دانلود ره توشه راهیان نور-رمضان ۱۴۳۸ برادران و خواهران+نسخه اندروید

 

 

اطلاعات تکميلي

  • قالب تولید: نرم افزار
  • مخاطب: عمومی
  • قالب های محتوا: تولیدی
  • محیط انتشار: سایت
  • سطح قالب: سطح الف
  • قالب انتشار: مناسب برای درج در «سایتهای رسمی و معتبر» مثل ایکنا، ایسنا، حوزه، بلاغ, مناسب جهت انتشار در «شبکه های اجتماعی»
خواندن 1100 دفعه
محتوای بیشتر در این بخش: نرم افزار زلال معرفت (مشاوره آنلاین) »
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
استفاده از مطالب این سایت در راستای ترویج دین مبین اسلام بلامانع می باشد.