مرسلون

غفلت از کثرت جمعیت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
غفلت از کثرت جمعیت غفلت از کثرت جمعیت

دین اسلام بر کثرت جمعیت مسلمانان تأکید دارد. پیامبر اسلام (صلی‌الله علیه وآله و سلم) دراین‌باره می‌فرماید: تناكحوا تناسلوا تكثروا فإنی أباهی بكم الأمم يوم القيامة و لو بالسقط (1) ازدواج نموده تولیدمثل کرده و جمعیت خود را زیاد کنید؛ زیرا من به کثرت جمعیت شما بر امت‌های دیگر افتخار می‌کنم هرچند کودکی سقط شده باشد. بدون شک، توجه مسلمانان به کثرت جمعیت خود، علاوه بر گسترش مسلمانی و دین‌داری در جهان، امنیت آنان را در مقابل غیر مسلمین بالا می‌برد.

نکته خیلی مهم:
منظور از جمعیت مسلمین، طبعاً کسانی هستند که در پی آرمان مسلمانی و حاکمیت ارزش‌های اسلامی هستند (چه شیعه و سنی)، ولی کسانی که به‌ظاهر مسلمان‌اند ولی در حقیقت دشمن مسلمانان بوده و با مشرکان همدست‌اند (وهابیت وداعش و امثال داعش) بدون شک، پیامبر از آن‌ها اظهار بیزاری می‌کند و اتفاقاً دشمنان اسلام ازاین‌گونه مسلمانان فتنه‌انگیزی حمایت کرده تا باعث بدبینی نسبت به اسلام حقیقی و مسلمین دیگر شود. در عصر ما که آمار مسلمانان در کشورهای غربی رو به افزایش است، دشمنان اسلام بیش از هر زمان دیگری همت خود را بر روی کنترل جمعیت مسلمین و به‌تبع آن، مستبصران قرار داده تا هم جمعیت مسلمین را در کشورهایی خود کاهش دهند و هم اگر مسلمانی به‌عنوان مهاجر به کشورهایشان وارد شود، به فکر فرزند آوری زیاد نباشد. متأسفانه شعار فرزند کمتر، زندگی بهتر در کشور ما کارساز شد. عمده‌ی فعالیت‌ آمريكا در مورد كنترل‌ جمعیت‌، بر روی محدود كردن‌ جمعیت‌ كشورهايی جهان‌ سوم‌ و در كنار آن‌، كشورهايی اسلامی متمركز است‌ كه‌ از طريق‌ صندوق‌ جهانی پول‌ و سازمان‌ ملل‌ متحد و سازمان‌های‌ وابسته‌ی به‌ آن‌ صورت‌ می‌گیرد.
سخن آخر اینکه؛ کنترل جمعیت خانواده، سیاست استکبار و استعمار است که برای کنترل جمعیت مسلمین و بخصوص ایران اسلامی، پیگیری می‌شود.


پی‌نوشت‌:
1) جامع الأخبار (للشعيری)، ص 101

 

اطلاعات تکميلي

  • قالب تولید: متن کوتاه
  • مخاطب: عمومی
  • قالب های محتوا: تولیدی
  • محیط انتشار: سایت
  • سطح قالب: سطح ب
  • قالب انتشار: مناسب جهت انتشار در «شبکه های اجتماعی», مناسب جهت«پاسخ به شبهات»
خواندن 318 دفعه

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
استفاده از مطالب این سایت در راستای ترویج دین مبین اسلام بلامانع می باشد.