مرسلون

نوادگان معمر

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

139210211009071911889694_Copy نوادگان معمر

گاهی اوقات برایم سؤال می‌شود که چطور یک انسان که دارای یک قلب است دو اعتقاد را انتخاب می‌کند! دقیقامثل معمر! قصد عمل به هر دو اعتقاد را دارد؛ درحالی‌که باهم متنافی و متناقض هستند.

اسم خودشان را مسلمان واقعی گذاشته‌اند و اعمالشان را در سطح عالی می‌دانند با یک پرچم سیاه و تفکرات پلید به جان و مال  مردم افتاده‌اند و آن‌ها را کافر می‌‌خوانند و خونشان را حلال!

اگر دم از مسلمانی می‌زنید، بدانید که  این کیش و آیین اسلام نیست؛ بلکه تفکرات خود را با تفکر بی‌پایه و اساس وهابیت رشد داده‌اید؛ این‌قدر تفکرات شما بی‌پایه است که حتی از  تکه‌ سنگ‌‌های خانه‌های مسلمانان نیز هراسانید و آن‌ها را منفجر می‌کنید؛ با اعتقادات پوچ راهی شهرها و خیابان شده‌اید که با تخریب خانه و مساجد و امام‌زاده‌ها اعتقادات پوچ خود را ترویج و با مادیات دنیایی جوانان را فریب دهید.

لباس و عمامه‌ی پیامبر صلی‌الله علیه وآله وسلم بر سر و تن کرده‌اید درحالی‌که قلب‌هایتان منافق است و خود را مسلمان نام نهاده‌اید درصورتی‌که خداوند در قرآن می‌فرماید ما دو قلب را در درون کسی قرار نداده‌ایم و هیچ‌کس نمی‌تواند دو اعتقاد در قلبش داشته باشد و بگوید من قلبی را برای اسلام دارم و قلب دیگر را برای دشمنان و کفار. (1)

هرگز، هرگز دو اعتقاد متناقض در یک قلب جمع نمی‌شود و هرگز محبت علی علیه‌السلام بامحبت دشمن علی علیه‌السلام در یک قلب جای نمی‌گیرد؛ ای اهل عالم بدانید که هرکس خود را مسلمان معرفی می‌کند، مسلمان نیست! بلکه باید اعمال و نیتش را با قرآن دید نه اینکه با هزار فساد و خرابی خود را مسلمان معرفی کند.

معمر نیز کسی بود که به پیامبر صلی‌الله علیه وآله وسلم گفت: من دو قلب دارم که هم با تو هستم و هم با دشمنان تو. 

اینان نیز نوادگان همان معمر هستند همه کار می‌کنند درحالی‌که خود را مسلمان می‌نامند.


پی‌نوشت:

 1) احزاب، آیه 4

اطلاعات تکميلي

  • قالب تولید: متن کوتاه
  • مخاطب: عمومی
  • قالب های محتوا: تولیدی
  • محیط انتشار: وبلاگ
  • سطح قالب: سطح ب
  • قالب انتشار: مناسب جهت انتشار در «شبکه های اجتماعی»
خواندن 34 دفعه

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
استفاده از مطالب این سایت در راستای ترویج دین مبین اسلام بلامانع می باشد.