مرسلون

سایت بلاغ

سایت بلاغ

نشانی وبگاه: http://www.balagh.ir/

 نرم افزار اندروید ره توشه راهیان نور  

|

توضیح :

کتاب ره توشه راهیان نور محرم الحرام ویژه برادران و خواهران مربوط به سال ۱۳۹۶، در شماره های ۱۵۴ و ۱۵۵، از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم منتشر و نسخه دیجیتالی آن هم در پژوهان برای بهره بردای مخاطبان عرضه شد.

در این شماره ها، با توجه به محتوای مهارتی و با محوریت قیام اباعبدالله الحسین (ع) مقالاتی با عناوین زیر به چاپ رسیده است : کرامت و عزت انسانی از نگاه امام حسین، بخشش و ایثار و عبادت و بندگی در سیره حسینی، معرفی شخصیت و جایگاه امام سجاد و حضرت ابوالفضل العباس.

در شماره های ۱۵۴ و ۱۵۵ ره توشه راهیان نور، ویژه محرم ۱۳۹۶، همچنین اهتمام به مسائل روز جامعه همچون موضوع پیشرفت ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف و بحث اقتصاد مقاومتی، تولید ملی و اشتغال، از جمله محورهای مهم و اساسی می‌باشد که در این اثر به آنها پرداخته شده است.

در مقدمه این کتاب آمده است: عاشورای حسینی، پیوسته همچون خورشید فروزان بر تارک انسانی و اسلامی می‌درخشد و جان آزادگان و حق‌جویان را روشنی می‌بخشد؛ چه اینکه سالار و سرور شهیدان امام حسین ندای عزت و آزادگی را در جهان طنین‌افکن ساخته و راه اسلام ناب را فراسوی راهیان نور گشوده است. کتاب ره‌توشه محرّم‌الحرام ۱۴۳۹ق  مشتمل بر نکات کاربردی و مطالب مفیدی است که مبلّغان گرامی می‌توانند در امر تبلیغ از آنها بهره‌مند شوند.

در این کتاب گروهی از پژوهشگران حوزوی ضمن بررسی نیازهای فرهنگی دینی جامعه موضوعاتی را پس از بررسی و جمع بندی مشخص می کنند تا محتواهای مناسب با این موضوعات تهیه و در اختیار مبلغان قرار گیرد. دانلود ره توشه راهیان نور-رمضان ۱۴۳۸ برادران و خواهران+نسخه اندروید

 

 

دریافت نرم افزار

File name: 137-fa-fatemata-zahra-alayha-salam-new.apk

15302 103

عناوین اصلی کتاب شامل: فاطمه الزهراء امّ ابیها؛
مقدمه؛
ام ابیها(ع )؛
پیشگفتار؛
بخش اول : فاطمه سلام الله علیها از دیده گاه قرآن؛
بخش دوم : فاطمه سلام الله علیها از دیدگاه روایات

ezad-nema سایت بلاغ Download Now

File name: ezad-nema.apk

9737 72

عناوین اصلی کتاب شامل:

اشراق اول؛
اشراق دوم؛
اشراق سوم؛
اشراق چهارم؛
اشراق پنجم؛
و...

استفاده از مطالب این سایت در راستای ترویج دین مبین اسلام بلامانع می باشد.